IPhone 15 Pro Max – czy warto się na niego zdecydować?

by admin

Premiera praktycznie każdego telefonu od Apple wzbudza dużą sensację zarówno za oceanem, jak i w Europie. Nie inaczej stało się z najnowszym dziełem marki – iPhone 15 Pro Max. Czy warto się na niego zdecydować, jeżeli właśnie rozważamy zakup nowego sprzętu? Czego możemy się spodziewać zarówno z zewnątrz, jak i w środku urządzenia? Czy najnowszy iPhone to dobry wybór?

1. IPhone 15 Pro Max – wyjątkowy smartfon do zadań specjalnych

2. IPhone 15 z serii Pro – parametry techniczne

3. Akcesoria do iPhone 15 Pro – czy warto zwrócić na nie uwagę?

IPhone 15 Pro Max – wyjątkowy smartfon do zadań specjalnych

IPhone 15 Pro Max niedawno pojawił się na rynku i wywołał nie lada zamieszanie. Jedną z najistotniejszych zmian, jaką Apple zastosowało w tym modelu, jest obudowa wykonana z naturalnego tytanu wyposażona w profilowane krawędzie, zdecydowanie trwalsza i mocniejsza, niż dotychczasowe. Podobnie, jak w przypadku poprzednich serii, także i w tym przypadku mamy kilka wersji telefonu do wyboru, przy czym przy zakupie podstawowej musimy liczyć się z wydatkiem około 7 tysięcy złotych. Na dodatkową uwagę zasługuje również zdecydowanie lepiej wykonane wsparcie dla Apple Vision Pro, co ucieszy szczególnie użytkowników lubiących łączyć swoje urządzenia w jeden roboczy ekosystem.

IPhone 15 z serii Pro – parametry techniczne

Choć tytan naturalny już sam w sobie jest imponujący, jeszcze ciekawiej robi się, gdy zajrzymy pod obudowę. IPhone 15 Pro Max może pochwalić się ponad 6-calowym ekranem wykonanym w technologii OLED, którego częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz. Napędza go procesor Apple A17 Pro Bionic, a pojemna bateria mieści w sobie aż 3650 mAh. Co ważne, jest to pierwszy smartfon od Apple, który posiada wyjście USB-C. Chociaż niekoniecznie będzie nam ono potrzebne, etui iPhone 15 dostępne w różnych kolorach może nam dodatkowo ułatwić personalizację telefonu.

Akcesoria do iPhone 15 Pro – czy warto zwrócić na nie uwagę?

Ważną kwestią, o której musimy pomyśleć przy okazji zakupu nowego iPhone’a, jest ładowarka. Ten model nie posiada jej w zestawie, w związku z czym jeżeli jest to nasz pierwszy produkt od Apple, musimy dokupić ją oddzielnie. Innymi ważnymi akcesoriami, które warto rozważyć, są między innymi słuchawki bezprzewodowe AirPods, dzięki którym będziemy mogli słuchać muzyki oraz szybka zabezpieczająca ekran przed uszkodzeniami. Etui iPhone 15 Pro Max jest dostępne w różnych odcieniach włącznie z wersją przezroczystą, w związku z czym tu też mamy pewne pole do popisu.

Related Posts

Leave a Comment