Wakacje z dzieckiem – Polecane obiekty cz.7

by admin

Oferta dla rodzin planujących wakacje nad morzem z dziećmi z roku na rok jest co raz bogatsza. Wiele ośrodków stale rozbudowuje swoją infrastrukturę starając się wyjść na przeciw  wciąż rosnącym oczekiwaniom Polaków oraz gości z zagranicy.
Niewątpliwie jednym z takich obiektów są Apartamenty Jeanette w Rowach. W 2016 roku apartamenty Jeanette przeszły gruntowną rozbudowę czego wynikiem jest, prawdopodobnie, jedyny nad polskim morzem, basen kąpielowy na dachu z przepięknym widokiem na morze oraz panoramę Rowów i jezioro Gardno.

W ośrodku zadbano również o dzieci. Specjalnie dla najmłodszych stworzono świetlicę z mnóstwem interakcyjnych zabawek. Na terenie obiektu prowadzone są animacje dla dzieci. Maluchy mogą korzystać z basenu/brodzika z podgrzewaną wodą wokół którego znajduje się taras z leżakami, tak by mamy miały swoje dzieci pod stałą opieką.
Wszystko to sprawia, że oferta apartamentów Jeanette stawia ośrodek wśród najlepszych ośrodków rodzinnych nad polskim morzem.

BASENY DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Apartamenty Jeanette oferują dwa baseny kąpielowe. Basen dla dorosłych usytuowany jest na dachu budynku skąd rozpościera się wspaniała panorama na Rowy, pobliskie jezioro Gardno oraz przede wszystkim wyjątkowy widok na morze!
Na górny basen prowadzą schody z poniższych poziomów. Można też wjechać windą. Dla dzieci przygotowany jest basen z podgrzewaną wodą usytuowany na tarasie. Tuż przy nim można korzystać z leżaków i sali telewizyjnej.

ANIMACJE DLA DZIECI

Na terenie obiektu w sezonie przez 5 dni w tygodniu prowadzone są animacje dla dzieci pod fachowym okiem wykwalifikowanych animatorek. Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu lub w czasie niepogody w bogato wyposażonej w interaktywne zabawki świetlicy.

 

Zobacz więcej: apartamentyjeanette.pl

 

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Leave a Comment